Polosuché bílé víno s kohoutkem 5l

  • 1 z 3

Polosuché bílé domácí víno Los Raigones s kohoutkem 5l


  • Skladem
€23,90 / balení
Kategorie: Bílá vína
Hmotnost: 5 kg
 

Odrůda: 100% PedroXiménez

ALKOHOLICKÝ STUPEŇ: 14-15% obj.

PŘÍPRAVA A VINTAGE: Nové bílé víno odrůdy Pedro Ximénez (100%), z vinic v pohoří Sierra de Montilla, konkrétně z pozemků Alto Benavente; Los Raigones, Tres Picos, Rosales a Lagar del Cerro Macho, s průměrným věkem révy asi 17 let. Má 14 až 15 stupňů přírodního alkoholu z fermentace čerstvého a zdravého hroznového moštu.


Sklizeň se prováděla ručně a hrozny vstupovaly s velmi vyváženými parametry kyselosti a dokonalým hygienickým stavem a nabízely velmi ovocná vína s vysokou výpovědní hodnotou. Slzný mošt z drcení hroznů v horizontálním lisu se fermentuje při kontrolované teplotě mezi 18 a 22 °, čímž se zachovají všechny charakteristické vůně odrůdy. V nádrži z nerezové oceli se plní do speciálních obalů, kde zůstává, dokud není uvolněna a později plněna.

DEGUSTACE: Světle žlutá s olivovými odstíny, mírně zakalená, charakteristická chuť vína z této oblasti (nebyla filtrována ani stabilizována) Ostrá a jemná vůně, s příjemným kvašením a ovocnými tóny, hlavně zeleného jablka a broskvové kůže. 

IDEÁLNÍ K:  Vepřové klobásy, polozralý sýr a kachní paštika.

OPTIMÁLNÍ TEPLOTA SKLADOVÁNÍ: 6 ° C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.