Vážení zákazníci, v letních měsících některé zboží, vzhledem k jeho povaze nelze objednat. Toto zboží je označeno jako momentálně nedostupné. Znovu bude možné toto zboží objednat v září. Děkujeme za pochopení. Vaše Delikatesy
Novinka Doprava zdarma

Bio Maracuja z Higueron 2 kg

Bio Maracuja z Higueron 2 kg


  • (22 balení) Skladem
€55 / balení
Kategorie: Bio Maracuja
Hmotnost: 2 kg
 

Obsah krabice: 1 krabice obsahuje 2 kg Maracuja
Odrůda: červená
Kulatý tvar, červenofialová barva, kyselejší a velmi aromatická chuť, pomerančová dužina s jedlými semínky
Farmář přešel na BIO zemědělství v roce 2019.

Ovoce neskladujeme v chladných místnostech, ovoce posíláme ze stromu rovnou k vám domů. 

Krabice obsahuje vždy ovoce navíc, pro případ, že by jakýkoli kus dorazil poškozený.
Naše stromy nejsou továrnou naMaracuju:) Každé ovoce má jedinečný vzhled a velikost
1 kg obsahuje mezi 18 a 24 kusy (v krabici obdržíte podle velikosti přibližně 42 plodů)
Když je udržíte na chladném a vzdušném místě, mohou v dobrém stavu vydržet 2 týdny (pokud chcete, aby vydržely déle, můžete je uchovávat v lednici)

 

Sergio Quijada Dominguez

Jmenuji se Sergio Quijada Domínguez, je mi 45 let, jsem z Malagy a od velmi mladého věku jsem měl vášeň pro přírodu a udržitelnost životního prostředí. Moje rodina mi vštípila lásku k přírodě a zemědělství a od dětství jsem si užíval se svými prarodiči a rodiči v rodinných zahradách.

Před 4 lety jsem se rozhodl změnit svůj pracovní život. Tato volba nebyla snadná, ale moje nadšení a vášeň pro rozvoj aktivity, která se odehrála ve velkém městě, mě vedly k vytvoření projektu pěstování organického ovoce ve společnosti mé ženy a dětí.

Během svého života jsem pracoval v různých odvětvích, začal jsem v 17 letech jako součást civilní stráže, ale pracovní úraz mi znemožnil pokračovat ve své roli v tomto orgánu státní bezpečnosti. 

To, že jsem podnikatel, si na mě vybralo svou daň, a kvůli velkému stresu jsem měl v roce 2015 problémy se srdcem a musel jsem být operován. V té době jsem se znovu narodil. Od té doby jsem se věnoval jedné ze svých vášní, psům. Jsem profesionální trenér a technik úpravy chování, s touto profesí jsem přišel soutěžit na mistrovství ve Španělsku a Evropě a zvítezil Část svého času a prostoru na farmě jsem také věnoval záchraně a zotavení opuštěných psů.

Nyní jsem se vrátil do světa zemědělství s tímto zvláštním a exotickým produktem. Jednou z největších potíží, se kterou jsem se setkal, je, že jsme nevěděl,jak tuto exotickou plodinu v Evropě vlastně pěstovat. To mě vedlo k mnoha chybám, které mě stály čas a peníze. Nyní se ohlédnu a cítím, že všechno stálo za to. Pravděpodobně mám největší evropskou produkci organického mučenky, kterou hodlám v příštích měsících rozšířit.

Naše tropické klima mě přimělo hledat inovativní plodinu odlišnou od toho, co se v této oblasti normalizuje. Bylo mi jasné, že chci pracovat na ekologické úrovni a mít co nejmenší dopad na životní prostředí. Jedním z hlavních bodů je spotřeba závlahové vody. Moji prarodiče a rodiče mi vždy silně vštěpovali, že vodní zdroje by měly být oceňovány a spravovány co nejefektivněji a nejúctyji s matkou přírodou.

Po několika měsících hledání jsem našel farmu, která nebyla kultivována déle než 10 let. Nachází se na pobřeží Axarquía v Malaze, ve vesnici Vélez-Málaga (Španělsko), její úrodná půda, vlastní studna s velmi kvalitní vodou a její nádherná orientace se do mě okamžitě zamilovala. Věděl jsem, že farma Hoyo del Higuerón je ideální pro rozvoj mého projektu.

Sergio

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 14.7.2021
Nejlepší maracuja co jsem kdy ochutnal. Kam se hrabou ty dovezený hnusy co dozrávají někde v tiráku
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.