Vážení zákazníci, v letních měsících některé zboží, vzhledem k jeho povaze nelze objednat. Toto zboží je označeno jako momentálně nedostupné. Znovu bude možné toto zboží objednat v září. Děkujeme za pochopení. Vaše Delikatesy
Doprava zdarma

Bio melouny červené Finca 7 kg

  • 1 z 3

Bio melouny červené Finca 7 kg


  • (100 balení) Skladem
€38 / balení
Kategorie: Bio melouny
Hmotnost: 7 kg
 

Bio melouny červené Finca 7 kg

Obsah krabice: 1 krabice obsahuje 7 kg organického mini melounu Demeter
Odrůda: mini pruhovaný
Melouny s velmi vysokým obsahem vody a intenzivní sladkou chutí, dokonalý spojenec v horkých měsících!
Biodynamické pěstování certifikováno pečetí Demeter od roku 2016

1 kus váží mezi 2 a 3 kg (v krabici obdržíte mezi 2 a 4 melouny)
Když je udržíte na chladném a vzdušném místě, vydrží vám 3 týdny v dobrém stavu
Pokud ji po otevření nedokončíte, zakryjte ji, aby nedošlo k vyschnutí, a uložte ji do chladničky
Jedná se o klimakterické ovoce, které bude i nadále zrát, jakmile ho obdržíte

 

Carlos Aljaro
Ahoj všichni! Jmenuji se Carlos Aljaro a pokusím se vám na několika řádcích říct, jak jsem přešel od práce v energetickém nadnárodním podniku k zemědělské práci ve své domovině, společně s rodinou, v projektu, který zahájil můj otec a strýc v roce 2001.

Ačkoli mě baví pracovat jako nikde jinde ve Finca Quijote, lhal bych tě, kdybych řekl, že jse chtěl vždycky pracovat v rodinném podniku. Když jsem dokončil studium pracovněprávních vztahů, byl jsem vlastně přesvědčen, že práce ve velké společnosti mimo rodinu mě potěší a bude můj cíl. Začal jsem tedy svou profesionální kariéru v nadnárodní společnosti v energetickém sektoru.

Po dvou letech v této společnosti jsem se rozhodl letět do Londýna. Takže jsem se mohl do Španělska za pár let vrátit dvojjazyčně a usilovat o lepší pracovní místa ve velké Španělské společnosti.

Ale přišlo životní překvapení, když jsem se chystal přijmout svou vysněnou práci v Londýně, tak mi zavolal otec. Navrhl mi, abych se vrátil do Španělska a připojil se k rodinnému projektu jako provozní ředitel.

V tu chvíli mi přišla bouře vzpomínek, rodinné procházky městem mezi poli obilovin, melounu  a olivovníků, vždy doprovázené anekdotami, smíchem a zemědělskými zážitky. Jak mohu odmítnout jít domů a stát se součástí společnosti, kterou můj otec a strýc vychovali výsadbou melounů na malém pozemku, který zdědili po své matce? padlo rozhodnutí vrátit se domů

V současné době mohu jen poděkovat za to, že jsem obklopen nejlepším týmem, mojí rodinou. Jsme obzvláště hrdí na naši nedávnou spolupráci s vloženou nadací ONCE (Národní organizace španělských nevidomých), která nám umožnila začlenit tři její pracovníky do naší společnosti, a doufáme, že jich brzy bude více!

Znalost velkoobchodního trhu zevnitř nás přiměla otevřít oči při hledání nového revolučního prodejního kanálu. Nyní vám můžeme přinést naše nejlepší produkty a konečně snížit plýtvání potravinami a naši uhlíkovou stopu.

Carlos

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.