Vážení zákazníci, v letních měsících některé zboží, vzhledem k jeho povaze nelze objednat. Toto zboží je označeno jako momentálně nedostupné. Znovu bude možné toto zboží objednat v září. Děkujeme za pochopení. Vaše Delikatesy

Cena za dopravu zboží

Vážení klienti, 

Nezáleží, kde bydlíte, nově u nás můžete nakupovat z celého Česka, Slovenska, Německa, Rakouska, Itálie, Španělska, Francie a dalších zemí .

Až ke dveřím vám doručí přepravní služba GLS Global objednaný balík delikates ze Španělska. 

 

 

 - Výběr  aktuálně z 894 položek zboží

 - Doprava přes kurýrní společnost GLS

 - Platba kartu online, převodem a GoPay

 - Nákup doručíme do 7 pracovních dnů

 

Proč ke mně nevozíte ovoce, zeleninu a další čerstvé potraviny?
 

Služba je prozatím v první fázi, proto máme omezenou nabídku zboží (trvanlivé potraviny, drogerie ) a pro rozvoz využíváme kurýrní službu Correo Espaňa, jejíž auta nejsou uzpůsobena na přepravu čerstvých a chlazených potravin. Postupem času budeme službu zlepšovat a sortiment doplňovat.

 

Proč nemůžu platit na dobírku?
 

Vzhledem k aktuální situaci je možné platit pouze kartou online předem a převodním příkazem. Potraviny ze zahraničí není možné platit až při převzetí zákazníkem

 

Kdo zajišťuje dopravu? Kde se dozvím, kdy mi nákup dorazí?
 

Dopravu zajišťuje kurýrní služba Correo Espaňa a Česká pošta, která vám ráno v den doručení pošle SMS zprávu s upřesňujícími informacemi.

 

Jak můžu reklamovat zboží?
 

Zavolejte nebo napište na  607 263 128 info@delikatesyzespanelska.cz a naši pracovníci s vámi vše ochotně vyřeší.

 

Potřebuji doručení pozdě večer/o víkendu, je to možné?
 

Služba je vázána na kurýry České pošty, kteří doručují pouze ve všední dny v časech 8 až 18 hodin. Pozdější doručení závisí na kapacitách kurýra, v upřesňující SMS na něj naleznete kontakt.

 

Nakupuju z Prahy, můžu nakoupit rodičům do Brna ze stejného účtu?
 

Ano, jen si na zákaznickém účtu (vpravo nahoře na webu) nastavte adresu rodičů. Objednávku pak udělejte tak, jak jste zvyklí.

 

Jaká je cena za dopravu ze Španělska? 
 
Do České Republiky je zboží do 15kg za pouhých 15€. Na Slovensko do 15kg je cena 20€. Do dalších zemí Evropské unie jsou ceny podobné. V košíku se Vám automaticky vypočítá cena za dopravu dle váhy zboží. 
U mnoha položek najdete také dopravu zdarma
 
Vaše
 Delikatesy ze Španělska
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.