Vážení zákazníci, v letních měsících některé zboží, vzhledem k jeho povaze nelze objednat. Toto zboží je označeno jako momentálně nedostupné. Znovu bude možné toto zboží objednat v září. Děkujeme za pochopení. Vaše Delikatesy
Doprava zdarma

Teruel sušení šunka 5 kg

PALETA D.O.P. TERUEL (4,5-6KG)

Dárek: držák na jamon, nůž a ostřítko

Bez lepku a laktozy 


  • (100 ks) V létě nedostupné
€130 / ks
Kategorie: Dárková balení sušené šunky
Hmotnost: 5 kg
 

Paleta Teruel D.O.P. se sušením po dobu 9 až 11 měsíců vakuově balené síťovinou s držákem šunky, nožem a ořezávátkem, to vše v dárkovém balení.

Doba zrání/sušení: 9-11 měsíců

 

CHARAKTERISTIKA: Produkt certifikovaný Regulační radou pro označení původu Jamón de Teruel, jediný název původu bílého prasete ve Španělsku. Bez lepku, bez laktózy, bez přidaných konzervačních látek, s vysokým obsahem bílkovin a sníženým obsahem nasycených tuků.

SLEDOVATELNOST: Sleduje proces úplné sledovatelnosti produktů Aire Sano, který zaručuje, že jsou vždy dodržovány nejvyšší standardy kvality, od krmení ušlechtilými obilovinami Teruel, chovu a výkrmu hospodářských zvířat na farmách, procesy masného průmyslu a konečné zpracování v sušárně La Puebla de Valverde (Teruel). Chov se provádí na farmách, které splňují nejnáročnější opatření biologické bezpečnosti a kontroly.

OCHRANA: Skladujte na chladném a suchém místě se spotřebou nejlépe 12 měsíců. Po otevření se doporučuje nohu konzumovat do měsíce, aby neztratila své vynikající vlastnosti.

CERTIFIKACE AENOR „Dobré životní podmínky zvířat“: Naše farmy mají certifikaci AENOR v oblasti dobrých životních podmínek zvířat, která uznává integraci komfortu zvířat do našeho potravinového řetězce a poskytuje spotřebitelům maximální informace a transparentnost.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.