Doprava zdarma

Teruel sušená šunka 7kg

Sušená šunka Teruel 7-8kg+dárky

Bez lepku a laktozy 


  • (99 ks) Skladem
€230 / ks
Kategorie: Dárková balení sušené šunky
Hmotnost: 8 kg
 

Dárkové balení obsahuje: Sušená šunka, sušená panenka 310gr, stojan na šunku, nůž a ostřítko

Šunka od Teruela D.O.P. S dobou sušení 18 až 22 měsíců, vakuově zabaleno.

Doba zrání/sušení: 18-22 měsíců

 

CHARAKTERISTIKA: Výrobek certifikovaný Regulační radou pro označení původu Jamón de Teruel, jediný název původu bílého prasete ve Španělsku. Bez lepku, bez laktózy, bez přidaných konzervačních látek, s vysokým obsahem bílkovin a sníženým obsahem nasycených tuků.

SLEDOVATELNOST: Sleduje proces úplné sledovatelnosti produktů Aire Sano, který zaručuje, že budou vždy dodržovány nejvyšší standardy kvality, od krmení ušlechtilými obilovinami Teruel, chovu a výkrmu hospodářských zvířat na farmách, procesy masného průmyslu a konečné zpracování v sušárně La Puebla de Valverde (Teruel). Chov se provádí na farmách, které splňují nejnáročnější opatření biologické bezpečnosti a kontroly.

OCHRANA: Skladujte na chladném a suchém místě se spotřebou nejlépe 12 měsíců. Po otevření se doporučuje konzumovatdo měsíce, aby neztratila své vynikající vlastnosti.

CERTIFIKACE AENOR „Dobré životní podmínky zvířat“: Naše farmy mají certifikaci AENOR v oblasti dobrých životních podmínek zvířat, která uznává integraci komfortu zvířat do našeho potravinového řetězce a poskytuje spotřebitelům maximální informace a transparentnost.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.