Vážení zákazníci, v letních měsících některé zboží, vzhledem k jeho povaze nelze objednat. Toto zboží je označeno jako momentálně nedostupné. Znovu bude možné toto zboží objednat v září. Děkujeme za pochopení. Vaše Delikatesy

Čerstvé bio ovoce ze Španělska

Víte, že můžete snadno ochutnat skvělé ovoce a další pochutiny od farmářů a přímo ze Španělska? Dokonce ani nemusíte vycestovat do těchto končin.

Ovoce ze Španělska až na náš stůl

Pokud nevěříte vlastním očím a je to pro vás novinkou, tak rozhodně jste na správném místě. Není třeba si rezervovat dovolenou, protože kvalitní ovoce se dostane rovnou k vám domů, aniž byste dlouho čekali.

Jeho předností není jen to, že se nezkazí nebo nebudete dlouho čekat, ale předně je ve vysoké BIO kvalitě, na které si místní farmáři skutečně zakládají. To vám dává záruku, že budete mít tyto skvělé skvosty plné vitamínů a budete se divit, ale i chuť bude úplně jiná. Bojíte se ceny za dopravu? To skutečně nemusíte, protože si z nabídky na webu delikatesy ze Španělska můžete vybrat další skvělé místní produkty a dopravu budete mít zcela zdarma.

Proč si objednat BIO ovoce ze Španělska?

Důvodů je hned několik a mezi první může patřit i zvědavost, zdali skutečně ovoce bude chutnat jako na vaší poslední dovolené, kdy jste nemohli zapomenout na stánky místních farmářských nabídek.

Čerstvé bio ovoce ze Španělska je v podstatě projekt, kterým se podporují místní farmáři v Andalusii. Samozřejmě objednat si lze rovněž i jejich zeleninu, ani to není žádný problém. Nicméně na kvalitu se vždy můžete plně spolehnout.

  • Všichni farmáři splňují evropské předpisy pro Bio pěstování a to jak je známo je velmi přísné.
  • Okolí, kde se pochoutky ze Španělska pěstují, mají ty nejlepší podmínky pro jejich růst a vývoj.
  • Vše prochází skutečně přísnou kontrolou, tudíž lze zaručit plnou nezávadnost, čímž si ale právem zaslouží označení BIO.
  • Neexistuje balení do plastových obalů.
  • Přeprava se provádí se spolehlivým dopravcem a to v chlazených vozech nebo letadlech. Tím se ale ovoce ani zelenina nezkazí a k vám na stůl dorazí v naprosto perfektním stavu.

 

Vyzkoušejte ověřený obchod, který ví, jak uspokojit vaše chuťové pohárky. Kde ho naleznete? To není nic složitého.

Obchod se nachází ve Španělsku, vlastně ho naleznete v České republice, stačí zadat delikatesyzespanelska.cz a můžete vybírat z pestré nabídky chutných produktů.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.