Vážení zákazníci, v letních měsících některé zboží, vzhledem k jeho povaze nelze objednat. Toto zboží je označeno jako momentálně nedostupné. Znovu bude možné toto zboží objednat v září. Děkujeme za pochopení. Vaše Delikatesy

Čerstvý nefiltrovaný olivový olej

Vážení zákazníci, 

novinkou v naší nabídce je Extra panenský nefiltrovaný olivový olej, který pro Vás stáčíme 2x měsíčně a to v omezeném množství. 

Jedná se o skvělou odrůdu Picual a Hojiblanca. Olej má vyjímečnou chuť ve které dominuje vůně oliv a ovoce. Celý proces od sklízení až po stáčení je pečlivě kontrolován a samozřejmě se jedná se o mechanické lisování. Olej tak spňuje kvalitu extra virgen. Je také oceněn certifikátem kvality Sabor Malaga. 

Jsme rádi, že v roce 2021 Vám můžeme tento exkluzivní olivový olej nabídnout. Jsme téměř jediní na trhu kdo Vám skutečně nabízí čerstvý olivový olej. V jeden den se olivy lisují a stáčí do plastových lahví. Druhý den olej odesíláme našich zákazníkum po celé Evropě. 

 

Náš olej je ze dvou druhů oliv: 

Picual: 

Picual je hlavní odrůda pěstovaná ve Španělsku, která se rozkládá na ploše více než 900 000 hektarů, zejména v provinciích Jaén, Granada, Córdoba, Sevilla a Malaga. Olivové oleje odrůdy picual se liší podle doby sklizně. Oleje pro ranou sklizeň jsou zelené. Pikuální oleje jsou intenzivní hořké a cítit po ovoci. 

 

Hojiblanca: 

Olivový olej Hojiblanca získává svůj název podle bílé barvy spodní strany olivového listu. Tento extra panenský olivový olej pochází hlavně z Córdoby, Malagy, Sevilly nebo Granady. Představuje širokou škálu chutí, vyniká sladká a ovocná, kořeněná v hrdle a s mandlovou dochutí.
V kuchyni je to velmi univerzální odrůda, a to natolik, že je nejprodávanějším jednodruhovým olivovým olejem ve Španělsku. Ideální pro horké krémy nebo polévky, na výrobu těstovin, koláčů i pro marinování ryb, protože díky svým zeleným aroma a čerstvě pokosené trávě olej hojiblanca impregnuje veškerou vůni ryb.

Olivový olej můžete objednat zde

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.