Vážení zákazníci, v letních měsících některé zboží, vzhledem k jeho povaze nelze objednat. Toto zboží je označeno jako momentálně nedostupné. Znovu bude možné toto zboží objednat v září. Děkujeme za pochopení. Vaše Delikatesy

Napsali o nás

Před časem jsem byl požádam o větši rozhovor pro Zaslat cz na téma zvládání Covidu ve Španělsku, našich apartmánech Varadero a novém projektu Delikatesy ze Španělska: 

 

S Radkem Řezáčem jsme se v Zaslat seznámili na jaře 2020 při první vlně koronavirové pandemie. Tehdy jsme podpořili jeho iniciativu pomoci lidem ve španělské Andalusii a společnými silami jsme doručili přes 9 000 roušek lidem, kteří je nejvíce potřebovali. Snad i díky této zkušenosti jsme s Radkem, jinak provozovatelem apartmánů Varadero právě ve slunné Andalusii, navázali jedinečnou spolupráci a společně, i když trochu jinak, jsme pomáhali i na podzim.  Jak se s rokem 2020 a všemi jeho nástrahami vypořádal? Začtěte se do příběhu plným emocí a inspirace:

Zde si můžete čánek přečíst

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.