Vážení zákazníci, v letních měsících některé zboží, vzhledem k jeho povaze nelze objednat. Toto zboží je označeno jako momentálně nedostupné. Znovu bude možné toto zboží objednat v září. Děkujeme za pochopení. Vaše Delikatesy
Doprava zdarma

Dárkové balení Teruel Iberico 5kg

Dárkové balení sušené sunky Teruel Iberico 5kg.

Bez lepku a laktozy 


  • (98 ks) nedostupné
€150 / ks
Kategorie: Sušená šunka
Hmotnost: 5 kg
 

Dárkové balené obsahuje: Sušená šunka Iberico 50% 5-6kg, Stojan na šunku, nůž a ostřítko

Doba sušení/zrání: 11 měsíců

 

Sušená šunka Iberico 50% iberské plemeno Alma de AireSano s certifikátem AENOR Bez antibiotik .

VLASTNOSTI: 5-6,5 kg vakuově balené a opláštěné pro lepší konzervaci. Bez lepku, bez laktózy, s vysokým obsahem bílkovin a sníženým obsahem nasycených tuků.

CERTIFIKACE AENOR "PLA": Použitá prasata nebyla podrobena žádné antibiotické léčbě, protože byla odstavena od své matky a byla ošetřena za nejlepších životních podmínek, ve svém prostředí a krmení.

OCHRANA: Skladujte na chladném a suchém místě se spotřebou nejlépe 12 měsíců.

CERTIFIKACE AENOR „Dobré životní podmínky zvířat“: Naše farmy mají certifikaci AENOR v oblasti dobrých životních podmínek zvířat, která uznává integraci komfortu zvířat do našeho potravinového řetězce a poskytuje spotřebitelům maximální informace a transparentnost.

Doba sušení/zrání: 9-11 měsíců

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZH Avatar autora | 7.2.2021
Balík přišel do 6 dnů a udělal velkou radost. Uvnitř byla sušená šunka iberico,stojak na šunku a nůž. Bylo super, že jsme nemuseli shánět stojan i s tím speciálním nožem. Vše je v balíku za jednu cenu. Zdeněk
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.