Vážení zákazníci, v letních měsících některé zboží, vzhledem k jeho povaze nelze objednat. Toto zboží je označeno jako momentálně nedostupné. Znovu bude možné toto zboží objednat v září. Děkujeme za pochopení. Vaše Delikatesy
Bez lepku Bez laktozy

Jamon - dárková kniha

Tato kniha je jediná na světě, kterou můžete sníst:) Obsahuje 6 sáčků po 80 g nejlepší sušené šunky ( Gran Reserva, Iberico de cebo a Iberico de Bellota, a jeho čtyři příchutě: Mírná -, Aromatická, Chutná a Intenzivní . S touto knihou provedete poznáte 6 příchutí šunky.

Tato kniha vznikla jako myšlenka vysvětlit teorii šunky, ale s praktickou částí, která pomáhá dobře pochopit pojmy ... číst a jíst! Balíček, který vám umožní ochutnat různé druhy šunky podle původu. Jediná kniha na světě, která se sní, kde najdete všechna vysvětlení o šunce.

Objevte, jak se hodnotí kvalita, původ ... a především chuť. Díky elegantní ilustraci a užitečné a moderní infografice získáte základní představy o šunce a naučíte se ji jíst.

Šunka obsažená v této knize je šunka ručně krájená a vakuově balená, aby se maximálně zachovaly její jedinečné vlastnosti. Pod obálkou každého druhu najdete malou ochutnávku, která vám pomůže vychutnat si specifické vlastnosti každé šunky.


  • (100 ks) V létě nedostupné
€140 / ks
Kategorie: Sušená šunka
Hmotnost: 0.48 kg
 

1 sáček šunky Gran Reserva o hmotnosti 80 gramů
1 sáček iberské šunky Cebo o hmotnosti 80 gramů
1 sáček měkké šunky - Iberico Bellota o hmotnosti 80 gramů
1 sáček aromatické šunky - Iberico de Bellota o hmotnosti 80 gramů
1 sáček intenzivní šunky - Iberico de Bellota o hmotnosti 80 gramů
1 sáček chutné šunky - Iberico de Bellota o hmotnosti 80 gramů

Vyjměte sáčky několik minut před konzumací a počkejte, až budou mít pokojovou teplotu. Velmi snadný způsob, jak zjistit, že je produkt připraven k vychutnání, je, když se řezy oddělují snadno a bez rozbití. Toto je dokonalý okamžik, kdy tento produkt znovu získal všechny své chutě, textury a vůně.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.