Tip Doprava zdarma

Sušená šunka balení Duroc double pack

Sušená šunka dárkové balení Duroc double pack


  • Skladem
€159 / balení
Kategorie: Sušená šunka
Hmotnost: 12 kg
 

 2 za cenu 1. Jamon Duroc 7-8 kg a Paleta Duroc 4-5 kg a jako dárek stojan na šunku, nůž a ostřítko

Šunka Duroc (7,0-8,0 kg) se sušením od 16 do 18 měsíců a Duroc paleta (4,0-5,0 kg) se sušením od 9 do 11 měsíců, vakuově balená síťovinou s držákem šunky , nůž a ostření, to vše v kufru.

CHARAKTERISTIKA: Výrobek z bílého Španělského prasete. Bez lepku, bez laktózy, bez přidaných konzervačních látek, s vysokým obsahem bílkovin a sníženým obsahem nasycených tuků.

SLEDOVATELNOST: Sledujeme proces úplné sledovatelnosti produktů Aire Sano, který zaručuje, že jsou vždy dodržovány nejvyšší standardy kvality, od krmení ušlechtilými obilovinami Teruel, chovu a výkrmu hospodářských zvířat na farmách, procesy masného průmyslu a konečné zpracování v sušárně La Puebla de Valverde (Teruel). Chov se provádí na farmách, které splňují nejnáročnější opatření biologické bezpečnosti a kontroly.

OCHRANA: Skladujte na chladném a suchém místě se spotřebou nejlépe 12 měsíců. 

CERTIFIKACE AENOR „Dobré životní podmínky zvířat“: Naše farmy mají certifikaci AENOR v oblasti dobrých životních podmínek zvířat, která uznává integraci komfortu zvířat do našeho potravinového řetězce a poskytuje spotřebitelům maximální informace a transparentnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.