Novinka Doprava zdarma

Sušená šunka Teruel 8,5kg D.O.P

  • 1 z 3

Sušená šunka Teruel 8,5kg D.O.P


  • (100 ks) Na dotaz
€260 / ks
Kategorie: Sušená šunka
Hmotnost: 9 kg
 

Šunka od Teruela D.O.P. s minimálním sušením 25 měsíců.Vakuově balené síťovinou. Bez stojanu

Doba zrání/sušení: 18-22 měsíců

 

CHARAKTERISTIKA: Produkt certifikovaný Regulační radou pro označení původu Jamón de Teruel, jediný název původu bílého prasete ve Španělsku. Bez lepku, bez laktózy, bez přidaných konzervačních látek, s vysokým obsahem bílkovin a sníženým obsahem nasycených tuků.

SLEDOVATELNOST: Sledujeme proces úplné sledovatelnosti produktů Aire Sano, který zaručuje, že jsou vždy dodržovány nejvyšší standardy kvality, od krmení ušlechtilými obilovinami Teruel, chovu a výkrmu hospodářských zvířat na farmách, procesy masného průmyslu a konečné zpracování v sušárně La Puebla de Valverde (Teruel). Chov se provádí na farmách, které splňují nejnáročnější opatření biologické bezpečnosti a kontroly.

OCHRANA: Skladujte na chladném a suchém místě se spotřebou nejlépe 12 měsíců. Po otevření se doporučuje nohu konzumovat do měsíce , aby neztratila své vynikající vlastnosti.

CERTIFIKACE AENOR „Dobré životní podmínky zvířat“: Naše farmy mají certifikaci AENOR v oblasti dobrých životních podmínek zvířat, která uznává integraci komfortu zvířat do našeho potravinového řetězce a poskytuje spotřebitelům maximální informace a transparentnost.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.