Matsu El Picaro Tinto 2019

Červené víno vyrobené výhradně z hroznů odrůdy Tinta de Toro. Toto víno je součástí generace nejmladších španělských vín, ale zachovává si veškerou sílu a tradiční osobnost Tinta de Toro.
Maximem společnosti Matsu je vyrábět vína Toro, která zachovávají tradiční podstatu oblasti a přizpůsobují ji vkusu dnešního spotřebitele. Kromě toho se vína vyrábějí, aniž by se snažili narušovat nebo urychlovat procesy, prostě čekají, až víno poznačí dobu a své potřeby.
100% veganské víno, které má certifikaci V-Label, což zaručuje, že při jeho přípravě nebyl použit žádný produkt živočišného původu.

Balení 2x 750ml


  • Skladem
€31,90 / balení
Kategorie: Toro ( suché červené víno )
Hmotnost: 1.5 kg
 

Bude se vám líbit ... chuť červeného ovoce v každém doušku a jeho svěžest.
Navíc ... toto víno je vyrobeno z hroznů získaných ze staletých vinic.

Obsah alkoholu
14,5% obj.
Formát lahve
75 cl
Vypracování / vinifikace
Po sklizni je fermentováno v tancích s kontrolovanou teplotou na 24 ° C, aby byla zachována svěžest a ovocná chuť tohoto vína. Jablečno-mléčná fermentace probíhá ve francouzských dubových sudech. Víno není filtrováno ani vyčištěno, aby bylo zachováno co nejpřirozeněji.
Podnebí / Půda
Hrozny se pěstují na písčitých půdách, které společně s výrazným teplotním rozdílem v závislosti na ročním období upřednostňují produkci vysoce aromatických vín a optimální zrání hroznů.
Teplota podávání

14-16 ° C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.