Matsu El Recio Tinto 2018

  • 1 z 3

Červené víno vyrobené výhradně z hroznů odrůdy Tinta de Toro. Toto víno je plné, ale na patře jemné


Maximem společnosti Matsu je vyrábět vína Toro, která zachovávají tradiční podstatu oblasti a přizpůsobují ji vkusu dnešního spotřebitele. Kromě toho se vína vyrábějí, aniž by se snažili narušovat nebo urychlovat procesy, prostě čekají, až víno poznačí dobu a své potřeby.
100% veganské víno, které má certifikaci V-Label, což zaručuje, že při jeho přípravě nebyl použit žádný produkt živočišného původu.


  • Skladem
€19,90 / ks
Kategorie: Toro ( suché červené víno )
Hmotnost: 0.75 kg
 

Bude se vám líbit ... chuť červeného ovoce v každém doušku a jeho svěžest.
Navíc ... toto víno je vyrobeno z hroznů získaných ze staletých vinic.

Obsah alkoholu
14,5% obj.
Formát lahve
75 cl
Vypracování / vinifikace
Po manuální sklizni se fermentace a macerace provádí po dobu 3 týdnů při skladování. Jablečno-mléčná fermentace probíhá ve francouzských dubových sudech. Zrání probíhá také ve sudech z francouzského dubu po dobu 14 měsíců. Toto víno neprochází žádným filtračním procesem ani není objasněno.
Podnebí / Půda
Hrozny se pěstují na písčitých půdách, které společně s výrazným teplotním rozdílem v závislosti na ročním období upřednostňují produkci vysoce aromatických vín a optimální zrání hroznů.
Délka pobytu v sudu
14 měsíců
Provozní teplota
14-16 ° C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.