Vážení zákazníci, v letních měsících některé zboží, vzhledem k jeho povaze nelze objednat. Toto zboží je označeno jako momentálně nedostupné. Znovu bude možné toto zboží objednat v září. Děkujeme za pochopení. Vaše Delikatesy
Novinka

Mayor de Castillo Roble 4,5 l

Mayor de Castillo Roble 4,5 l


  • (100 balení) Skladem
€45 / balení
Kategorie: Výhodná balení červených vín
Hmotnost: 4.5 kg
 

Suché červené víno

Hrozny pro tento druh vína pocházejí z vinic nebo z vybraných pozemků vlastněných zemědělci, kteří mají menší vinice,ale o to více dbají na kvalitu svých hroznů.

Sklizeň probíhá pozdě, ke druhému říjnovému týdnu, aby se dosáhlo vysoké koncentrace polyfenolů a dobrého extraktu. Se zeleným prořezáváním je však požadované zatížení regulováno pro každý kmen. Cíl je snadno splnitelný, protože průměrný výnos suché vinice zřídka přesahuje 5 000 kg / hektar. Macerace tohoto vína je dlouhá, od 25 do 30 dnů, s jemným čerpáním vzduchem v závěrečné fázi. Jakmile je nenakubovaný a lehce stlačený, je uložen do sudu, kde projde jablečno-mléčnou fermentací.

Pobyt v sudu trvá 190 dní, střídá se dubové dřevo různého původu.

Tmavě červená třešňová barva. Odrůdová vůně Tinta de Toro (Tempranillo), jako jsou borůvky a ostružiny, vysoké intenzity.

Ideální k bílým masům, těstovinami a rýží. Doporučujeme podávat mezi 14 a 16 ° C.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.